
PORTFOOLIO: P H E R I S K ∞ P või PH9000 või PõhjamaaadeH
STAAŽ:
Kui õunte pealt vaadata, siis põhimõtteliselt kogu elu. Rohkem eesmärgistatumalt alles 2006. aastast, kui ilmus mu esimene album, millel oma joonistusi konkreetselt rakendada ning laiemale vaatajaskonnale ilmutada sain. Teine olulisem ja kindlasti märkimist vääriv punkt ajaloos on aasta 2010, kui liitusin multistabiga.
MIS RIDA AJAN:
Kujutan enamjaolt pigem subjekte kui objekte. Väga palju joonistusi tekivad pigem impulsiivselt ja katse-eksitus meetodil, kui pikalt planeerides. Segan kõike, millest isiklikult huvitatud olen: erinevad kultuurid, rahvad, nende eripärad, kunst, folkloor ja kõik muu, mis mulle mingil põhjusel põnevust pakub. Lisaks kindlasti grafiti ja tänavakunst, graafika ja õrnalt ka anime´t. Mu joon on alati olnud pigem abstraktne ja absurdne ja ma ei ole siiani läbi selle edastanud mingeid isiklikke veendumusi või moraalseid signaale. Võtan seda kui moodust, kuidas mängida mu ümber ja mu peas olevate piiridega. Samas kasutada seda kui vastupanu, mis hoiab mind teatud määral immuunsena olme ja rutiini halastamatusest.a
NÄITUSED:
2009 „pheriskoopiumi visioonid OSA 1“ (Pärnu Noortekeskuses)
2010 „pheriskoopiumi visioonid OSA 2“ (Tartus plaadipoes Fonofon“
2010 „pheriskoopiumi visioonid OSA 3“ (Tallinnas Patarei Vanglas)
2012 „Eesti Tänavakunstnikud“ (Y-Galleriis Tartus koos multistabiga)
2012a. „pheriskoopiumi visioonid OSA 4“ (Tartus)

AFROUJUTAJA
2011

BUMERANG
2009

ÄRRA KIVINÄGU
2012

KALAMEES PEIPSIL
2009

KALASURF
2009

VALVUR
2009

MAAILMA JÄRJEHOIDJA
2011

KOLMNURKMEHED
2011

SÄÄSK
2011
