aastavahetus

TOP 5: Halb aastavahetus
Kirjutas: Kataloog
Joonistas: Kristjan Prik

Enne uut aastat reastasime viis punkti mis paratamatult aastalõpu meluga kaasas käivad. Tuleb tuttav ette küll.

Uue aasta lubadus – Iga aastased lubadused suitsetamisest või alkoholist loobuda, uuel aastal rohkem trenni teha ja paremini õppida – kõik head soovid, kuid kahjuks on uue aasta lubadusest kinni pidamine sama tõenäoline kui õlilambist dzinni välja hõõrumine (prooviks uuel aastal?).
Ilutulestik – Supermarketist kuu palga eest ostetud patarei suudab taeva heledaks lüüa keskmiselt paariks minutiks ja statistika järgi on aastavahetuse paugutamiste juures kõige põnevam osa hoopis põletusarmides pereisa. Mõne säraküünla põletamine ja “mesilase” viskamine pole ilutulestik.
Kiire nokk-out – Igas peoseltskonnas on keegi, kes suudab aastavahetuse maha magada. Tavaliselt võib seda liiga varakult välja lastud viinakuradi süüks pidada.
Takso – Kes koidikuni ei pidutse peab tavaliselt 1. jaanuari öösel takso dispetšeri toru otsas närve teritama. Kehtib peamiselt Tallinnas.
Klubiõhtu – Laserivalguses higiste tundmatutega reivida saab ka 365 ülejäänud õhtut aastas. Aastalõpu 3… 2… 1… võiks ikka sõprade seltsis välja hõigata.

Üks aasta seljataga, palju veel? Aitäh 2012, aitäh Kataloogijad!