Kolde pst. väikevormid

kolde-vaikevormid

KOLDE PST. VÄIKEVORMID
 
20/10/16

Läbi mitme takistuse leidsid Eesti Rulaliidu poolt disainitud ja Nordecon Betooni poolt toodetud rulatatavad väikevormid endale ajutise kodu: Kolde puiestee ja Ristiku tänava ristmikul asuval asfaltplatsil. Eile, 19. oktoobril, transportis moodsa kraanaga Cramo reka kõik kuus elementi Kolde puiestee allee lõppu. Mitmetonnised väikevormid asetati sujuvalt paika ning samal ajal meisterdati ka ajutised puidust kaitsepiirded tee äärde. Õhtu hakul saabusid ka esimesed rulatajad, kes uued obstaaklid sisse õnnistasid. Vajalikest toimetustest on alles jäänud vaid väikevormide pealesõitude betoneerimine ning ajutise piirde kinnitamine asfalti külge. Plaanitud täiendused teostatakse laupäeval, ehk palume kõigil mitte sõita obstaakleid, kuni betoon ära kuivab. Behind the scenes tegemisi ja muud kiiret infot saab Kataloogi Instagramist.

Eesti Rulaliidu ning Põhja-Tallinna linnaosa valituse poolt sõlmitud lepingu kohaselt jääb mitmetahuline installatsioon platsile kuni 2017. aasta sügiseni.

Väikevorme disainis: Silver Liiberg (Eesti Rulaliit)
Väikevormid tootis: Nordecon Betoon
Väikevorme transportis: Cramo
Erilised tänud: Põhja-Tallinna linnaosa valitsus; Pelgulinna elanikud; Cramo rekajuht ja kraanamees, kes 7 tundi väikevorme transportis

Mõned jäädvustused eilsest:

poster
Kolde pst. väikevormid
00:00
--
/
--

kolde-vaikevormid

kolde-vaikevormid

kolde-vaikevormid

kolde-vaikevormid

kolde-vaikevormid

Liitu Eesti Rulaliiduga.

Jälgi Kataloogi Facebookis ja Instagramis